У будь-якій компанії, яка займається зовнішньоекономічною діяльністю, рано чи пізно виникає необхідність у взаємодії з митними органами. Кожна людина, яка хоч раз стикалася з митним оформленням, знає, наскільки складною є дана процедура. Це ланцюжок складних, пов’язаних між собою операцій, для виконання яких необхідно професійне знання різних галузей законодавства. Саме тому, організації або підприємства, чия діяльність безпосередньо пов’язана з міжнародною закупівлею і перевезенням товарів, задіюють послуги митно-брокерських компаній.

Як митний брокер допоможе Вам зекономити час та гроші?

митний брокер

В сучасному світі митно-брокерські послуги користуються великою популярністю. Навіть тим підприємствам, що мають великий досвід роботи в зовнішньоекономічній діяльності, іноді буває непросто врахувати всі нюанси митного законодавства і зрозуміти всі митні послуги. Митний брокер є офіційним посередником, який здійснює операції, пов’язані з оформленням транспортних засобів і товарів.

Фахівці, які працюють у складі митно-брокерських компаній, мають серйозну професійну підготовку, і здатні позбавити учасників ЗЕД від складнощів і проблем, що виникають в ході митного оформлення товарів, та допомогають уникнути штрафів і необґрунтованих матеріальних втрат. Професіонали своєї справи постійно працюють з номенклатурою товарів, що експортуються та імпортуються, мають великий запас знань і достатній практичний досвід, що дозволяє економити час і кошти клієнтів.

Головна мета послуг митного брокера — максимально швидко та якісно провести митне декларування і оформлення вантажів при перетині ними митного кордону України під час будь-яких зовнішньоекономічних угод.

Послуги митного брокера від професіоналів

митний брокер в києві

Вести бізнес, пов’язаний з імпортом та експортом товарів, Вам допоможе митно-брокерська компанія DCH Group. Саме тут Ви знайдете справжніх професіоналів своєї справи. Наші фахівці мають кваліфікаційні свідоцтва, які підтверджують високий рівень знань і умінь. Всі митні брокери мають величезний практичний досвід роботи. Ми відповідаємо високим стандартам надійної компанії, яка в оперативні терміни вирішить для своїх клієнтів будь-які питання, що стосуються митних послуг.

Конкурентні переваги DCH Group:

 1. Широкий спектр послуг з одних рук.
 2. Клієнторієнтований сервіс.
 3. Надійна команда висококваліфікованих фахівців.
 4. Доступна вартість.

Основні принципи, на яких ґрунтується наша робота з клієнтами – це у першу чергу, доброзичливість, що поєднується з вимогливим ставленням до справи. Компанія дуже дорожить своєю репутацією, тому у будь-яку мить готова довести Вам, що якісне митне оформлення, яке потребує найменші фінансові та часові витрати – це реальність, якщо Ви співпрацюєте з DCH Group.

Ми гарантуємо розумні, конкурентоспроможні ціни при розрахунку вартості митних послуг, яка прямо залежить від складності обраної послуги, а також від обраного способу доставки, регулярності поставок, типу вантажу, кількості підготовлюваної документації та ін.

Основні види митно-брокерських процедур

Компанія DCH Group готова запропонувати своїм клієнтам повний спектр послуг «митного брокеру», а саме:

 • професійні консультації з питань оформлення митних вантажів, автотранспортних засобів, імпортних і експортних операцій;
 • митне оформлення вантажів в режимі імпорту і експорту;
 • підготовка повного пакету документів — складання ЗЕД контрактів, інвойсів, специфікацій, визначення кодів ТН ЗЕД та ін.;
 • отримання дозвільних документів контролюючих органів — сертифікація, УкрСепро, фітоконтроль та ін.;
 • акредитація в митниці;
 • попередній розрахунок митних платежів імпортованих товарів;
 • вирішення транспортних питань та складського зберігання.

Що отримує компанія, замовляючи послуги DCH Group:

 1. Позбавляється від витрат на підготовку та утримання митного брокеру в своєму штаті.
 2. Зводить до мінімуму ризики зіткнення зі складнощами оформлення митних документів на певних посадах. Найбільші митні брокери України забезпечують перевезення вантажів через прикордонні пости контролю, вимоги яких їм досконально відомі. Подібний підхід дозволяє уникнути зайвих витрат.
 3. Забезпечує собі безпеку: співпраця з брокерами допомагає уникнути затримок в оформленні на митниці і проблем, пов’язаних з недобросовісною роботою перевізників.
 4. Оптимізує вартість і терміни митного оформлення. Накопичений досвід і кваліфіковані фахівці дозволяють брокеру рекомендувати процедури митного оформлення, які будуть відповідати вимогам клієнта з точки зору оптимальної вартості переміщення вантажу через митний кордон та надійності. А налагоджені зв’язки, контакти агентів, а також відпрацьована схема проходження митного контролю забезпечують мінімізацію термінів всіх процедур і успішне вирішення всіх виникаючих проблем.
види митних послуг